Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Dr. Nona » Dr.Nona Kuchina
Dr.Nona Kuchina

Kto je Dr.Nona ?

Povieme Vám o osude jednej neobyčajnej ženy. Keď mala 17 rokov, dostala v jeden deň hneď dve správy. Prvá – že je prijatá na lekársku fakultu a druhá – že podľa výsledkov histologického vyšetrenia trpí lymfo-sarkómom. Toto dievča sa menovalo Nona.

Operácia len s lokálnym umŕtvením trvala 2 hodiny. Keď začali vyškrabovať kosť, bolo to tak bolestivé, že sa kvôli jej kriku zbehlo celé oddelenie. Presne za týždeň sa operácia musela opakovať kvôli hnisaniu. Utišujúce prostriedky nepomáhali tlmiť bolesť rýchlo sa rozvíjajúceho nádoru. Ten bol bohužiaľ jednoliaty s krčnou tepnou a šanca prežiť tak radikálnu operáciu sa rovnala nule. Doktori predpísali ožarovanie v nádeji, že sa nádor zmenší. Bezvýsledne. Rozhodli sa pridať hormóny..... Celé telo tak opuchlo a príliš veľké dávky hormónov potom vyvolali hnisavú vyrážku, ktorá sa postupne zmenila na chrastu pokrývajúcu celé telo. Potom sa pridala tachykardia, dýchavičnosť, bolesti v kostiach a celková slabosť. Po šiestich mesiacoch stáleho pobytu v nemocniciach Nonu pustili domov umierať. Už nemohla ani samostatne chodiť. Navštevovali ju priatelia a príbuzní, aby sa s ňou rozlúčili. Jej mame sa vďaka neuveriteľnému úsiliu podarilo presvedčiť lekárov k ďalšej operácii. Večer pred operáciou sa celé oddelenie snažilo presvedčiť Nonu, aby si nechala ustrihnúť cop. o­na ale radikálne odmietla. Do slova NIE vložila celú svoju silu odmietnutia smrti!!!

Ráno prišiel otec a obul jej na jednu nohu bielu črievičku a na druhú červenú. A potom povedal: „Nech ich zoderieš dcérka až do dier“. Po piatich hodinách po zahájení operácie vyšiel profesor : „Koniec! Dotkol som sa krčnej tepny. Minúty dievčaťa sú spočítané“. Otec stratil vedomie.

Ale Boh dievča neopustil, nezomrela. Doktori sa ju snažili oživiť a volali jej meno. o­na inštinktívne prudko zodvihla hlavu a obväzy sa sfarbili do červena . Znovu všetci v rýchlosti začali pripravovať operáciu. Mladý organizmus pokračoval svoj boj o život. Ale čo po operácii? Chemoterapia!

K jej stálej dýchavičnosti sa pridal vyčerpávajúci pocit nevoľnosti. Po týždni chemoterapie sa z nej stala kostra s čiernymi kruhmi pod očami s ohromným nádorom na krku. Vlasy jej vypadávali v chumáčoch, z bohatého copu sa stal tenký pramienok vlasov. Zrkadlo z izby odniesli. Nemoc neustupovala.

Z hľadiska tradičnej medicíny bolo urobené všetko.

Zostávala len nádej. Avšak vďaka jej odhodlaniu žiť, neuhasínajúcej energií, optimizmu jej mamy a modlitbám jej babky, zostala nažive.

Uplynulo mnoho rokov, dievča dospela, ukončila lekársku fakultu, stala se z nej lekárka, ale do dnešného dňa si pamätá na slová: „Dni dievčaťa sú spočítané“. Práve tieto slová viedli a vedú jej život a prácu. Nedá sa zastavovať, nedá sa pripustiť aby boli tieto slová použité ako ortieľ pri lôžku nemocného. Je presvedčená, že sa zachránila preto, aby pomáhala zachrániť sa druhým.

Touto dievčinou bola Nona Kuchina - doktorka Nona, ako jej dnes hovoria . Ako vďačnosť za jej život vytvorila preparáty , ktoré pomáhajú mnohým ľuďom nájsť svoju vlastnú cestu k trvalému zdraviu a dlhovekosti.

Dnes je Dr. Nona uznávanou vedkyňou, lekárkou , akademičkou Ruskej akadémie prírodných vied , akademičkou Newyorskej akadémie technologických a spoločenských vied, ktorá je v čele vedecko-prieskumného laboratória LENOM v Izraeli. Je autorkou 20 vedeckých prác predložených na medzinárodných sympóziách. Za svoje zásluhy je v Izraeli vyznamenaná titulom „Žena roku 2000“.

Práve doktorka Nona stála v čele skupiny vedcov v Izraeli, ktorí objavili Bioorganominerálny komplex- Halo - komplex - ktorý potom priniesol svetovú slávu produktom Dr. Nona.


Bioorganominerálny komplex - Halo - komplex se skladá z:

  • • biologicky aktívnych látok, bio hmoty Mŕtvého mora, obsahujúce archebaktériu - najstarší mikroorganizmus na Zemi s unikátnymi vlastnosťami
  •  organických zlúčenín obsiahnutých v rastlinách
  • fyto-preparátov a aromaterapeutických zlúčenín s liečivými vlastnosťami aromatických olejov
  • minerálov a bio-kovov Mrtvého mora.

Oddávna ľudia prichádzali k Mŕtvemu moru, aby liečili svoje kožné o­nemocnenia , nemoci kĺbov a dýchacej sústavy .