Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Spoločnosti » Dr. Nona produkty - mŕtve more
Prečo používať produkty Dr.Nona?
 
        Prečo používať produkty z Mŕtveho mora od spoločnosti - Dr. Nona - L.T.D. ?

To je otázka skoro každého, kto trpí nejakou chorobou a z každej strany sa na neho valia reklamy s ponukami tých "zaručene správnych" produktov. Mnoho firiem dnes ponúka produkty na prírodnej báze, ktoré verím že sú zdraviu prospešné a sú pre váš organizmus prínosom , avšak žiadna firma na svete (vrátane všetkých ktoré vyrábajú prípravky na báze Mŕtveho mora) okrem firmy "Dr.Nona" nevyrába také podporné prípravky, ktoré sú spolu s klasickou liečbou schopné vyliečiť aj tak závažné ochorenia ako je rakovina.
V čom tkvie tajomstvo úspechu liečby? Predovšetkým v zložení a spôsobe pôsobenia produktov priamo v bunkách organizmu. Všetky produkty "Dr.Nona" Ako jediné na svete obsahujú bio-organo-minerálny komplex Mŕtveho mora - Halo - komplex s unikátnou liečivou ARCHEBAKTÉRIOU.
Tú sa podarilo Dr.None ako jedinej na svete kultivovať v laboratórnych podmienkach a pridať ju do všetkých výrobkov.

Archebaktéria prežila 3,5 miliárd rokov v nezmenenom stave v tak agresívnom prostredí ako je voda Mŕtveho mora. Bunka archebaktérie, ktorá je zložením podobná ľudskej bunke má v sebe zakódovanú schopnosť "prežiť za každú cenu".

  • Pri používaní produktov (vnútorne -potravinové doplnky, vonkajšie-bahná, voda, soli, krémy)sa archebaktéria dostáva do krvi k bunkám, ktoré sú napadnuté chorobou. Keďže archebaktéria využíva bunečný odpad na tvorbu nových buniek (autotrofný systém), "vyčistí" organizmus od toho, čoho sa telo s oslabenou imunitou nedokáže zbaviť a obalí zdravé bunky enzýmom, ktorý vytvorí okolo nej ochranný obal rezistentný voči ďalšiemu pôsobeniu choroby.
  • Zároveň archebaktéria odovzdá bunkám informáciu o "prežití za každú cenu" A tie sa potom tak aj chovajú- to znamená že sú voči danej chorobe odolné a môžu sa ďalej zdravo deliť.
  • Halo - komplex vyvolá v organizme procesy, ktoré aktivizujú skryté rezervy energie, a "naštartujú" imunitný systém, ktorý potom dokáže s chorobou "bojovať". Nie je v chorobe nič horšie, ako skolabovaný imunitný systém, ktorý má organizmu napadnutému zákernou chorobou pomáhať znášať záťaž spôsobenú chorobou a škodlivými vedľajšími účinkami liekov! Obrovskú záťaž na organizmus a jeho imunitný systém má napr. chemoterapia.Tá ničí nielen rakovinou napadnuté bunky, ale žiaľ aj bunky zdravé a veľmi poškodzuje imunitný systém -výsledkom sú vedľajšie účinky (bolesti, strata hmotnosti, zvracanie, vypadávanie vlasov.....) a prerušenie chemoterapie.
  • Pri užívaní produktov Dr.Nona pred chemoterapiou sa organizmus pripraví na záťaž posilnením imunity, čím značne eliminuje vedľajšie účinky .V priebehu chemoterapie účinne pôsobí archebaktéria v bunečných štruktúrach (spomínané odovzdávanie informácie o "prežití buniek za každú cenu"-získavajú odolnosť voči ožarovaniu=ničia sa len rakovinové bunky=zlepšovanie zdravotného stavu).Po chemoterapii dostávajú produkty Dr.Nona organizmus do normálneho stavu.

Už viete prečo práve produkty Dr.Nona?

Vitajte na stránke "Produkty z Mŕtveho mora- "Dr.Nona". Zoznámte sa prosím s produktmi spoločnosti, ktoré sú výnimočné a jedinečné na svete - svojim zložením:

  • Halo - Komplex z Mŕtveho mora

Zabezpečuje synergický efekt (efekt spoločného pôsobenia viacerých prvkov, ktorý je obvykle väčší alebo kvalitatívne lepší než prostý súčet efektov zo samostatného pôsobenia jednotlivých prvkov) komplexu zložiek na metabolizmus a na vstrebávanie prípravkov cez pokožku. Kozmetické prípravky sa tak stávajú prostriedkom vplývajúcim ozdravným spôsobom na celý organizmus (vstrebateľnosť účinných látok z krémov a bahna je 75-98%! )

  • ARCHEBAKTÉRIA - je bunka stará asi 3,5 miliardy rokov-vtedy sa z prapôvodnej "ancestor" bunky začal vývoj troch bunkových línií:
  1. eubaktérií (dnešné baktérie)
  2. eukaryontov (z nich vývoj rastlín, živočíchov a človeka)
  3. archebaktérií (AB)

AB je samostatná skupina , ktorá prežila v extrémnych klimatických podmienkach (popri jednobunkových riasach jediná živá bunka v mori!) a celé miliardy rokov sa zachovala ako druh. Vysoká odolnosť? genetických štruktúr! Genetický materiál nesie informáciu o prežití a zachovaní samej seba ako druhu. Je schopná tvoriť organické látky z anorganických a je hypotéza že existovala aj vtedy keď na Zemi nebol kyslík. Jej zloženie je podobné pôvodnej bunke, z ktorej sa vyvinul ľudský organizmus. Absenciou sformovaného jadra sa podobá prokaryotickým bunkám , avšak charakterom genetickej informácie je bližšia jadrovým bunkám-eukaryontom. Objavili ju Japonci v roku 1936 v niektorých oblastiach Mŕtveho mora. Vďaka výskumu vedcov z Izraelskej kliniky Lenom pod vedením Dr.Nony Kuchiny boli archebaktérie vy kultivované v laboratórnych podmienkach a ich deriváty sú súčasťou všetkých prípravkov.

AUTOTROFNÝ SYSTÉM

Druhotné využitie bielkovinových komponentov na výživu obnovujúcich sa buniek - zvyšky odumierajúcich buniek sú využité pre výživu novo vznikajucích buniek.