Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Spoločnosti » Detoxikácia - Natural Swiss
NaturalSwiss

 

 

 

Natural Swiss - Prírodná Švajčiarská kvalita

V roku 2008 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.

Úspech NaturalSwiss spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.

  NaturalSwiss je spoločnosť s najväčšími skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu, preto sa stala renomovanou značkou na trhu.

  Publikujeme uznávané odborné články.

   NaturalSwiss je medzinárodne uznávaná značka, zastúpená v 8 krajinách.

   S našimi prípravkami sme získali medzinárodné ocenenia.

   Spolupracujeme s uznávanými odbornými lekármi a špecialistami.

   Naše produkty vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP.

   Profesionálny a kvalifikovaný zákaznícky servis – môžete sa na nás spoľahnúť.

   Naše vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia, čoho dôkazom sú notársky overené hodnotenia našich zákazníkov.

   Spokojnosť našich zákazníkov je zaručená na 100%.

   Naše ocenené programy Clean Inside a ToxiClean užívalo už viac ako milión ľudí po celom svete

   NaturalSwiss – sme tu pre Vás!

   Bylinková očista: Spolupráca s prírodou

   V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami.

   Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Pomocou byliniek a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočistiaci mechanizmus nášho tela – má pozitívny vplyv na vylučovacie a detoxikačné kanáliky organizmu. Najväčšia hodnota byliniek spočíva v tom, že povzbudzujú funkcie nášho tela. Každý človek má šesť navzájom súvisiacich vylučovacích kanálikov. Keď všetky kanáliky fungujú správne, vtedy sa cítime zdraví.

   Zoznámte sa s našimi bylinkármi

   Meno Prof. Bernatha je v oblasti prírodných produktov dobre známe. V uplynulých 30 rokoch pôsobil ako popredný bylinkár a liečiteľ alternatívnej medíciny. Svoje výsledky v oblasti alternetívnej medicíny opisuje vo svojej známej knihe o liečivých a aromatických rastlinách. On je tým majstrom bylinkárom, ktorý vytvoril naše produkty.

   Renáta je zdravotná bylinkárka, pedagogička, spisovateľka, a je oddanou zástankyňou zdravého životného štýlu. Svoj diplom získala z fytoterapie (alternatívna medicína) na Univerzite Britain’s College of Phytotherapy (phyto – z gréckeho slova “rastlina”). Naše produkty by bez Renátinej priamej spolupráce neboli také úspešné. Renáta je talentovaná a precízna bylinkárka – je stelesnením skutočného holistického prístupu.

   Veľa zdravia s očistou od Natural Swiss !