Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Čo je to vlastne vnútorná očista tela a detoxikácia organizmu a prečo je taká dôležitá?

Detoxikácia organizmu sa dnes už nepokladá za neznámu liečbu, ktorú používajú iba solventní ľudia, ale patrí k neodmysliteľnej ozdravnej procedúre, dostupnej a prospešnej pre každého. Predtým, ako sa rozhodneme, ktorú konkrétnu metódu, resp. produkt si na dosiahnutie tohto cieľa vyberieme, musíme pochopiť proces detoxikácie, ktorý prebieha nasledovným spôsobom:

  • Najskôr musíme pomocou vlákniny z liečivých rastlín vyčistiť hrubé črevo, aby sme z neho postupne “vymietli” toxické usadeniny a škodlivé parazity, ktoré sa v ňom počas rokov nahromadili.

  • Súčasne s očistením hrubého čreva v ňom musíme nahradiť užitočné črevné baktérie, ktoré udržiavajú rovnováhu črevnej mikroflóry a musíme detoxikovať pečeň za pomoci takých výťažkov z liečivých rastlín, ako je sylimarín (účinná látka Pestreca mariánskeho).

  • Nakoniec pomocou špecifických liečivých rastlín, aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok očistíme organizmus od takých ťažkých kovov, ako sú olovo a ortuť, resp. od iných znečisťujúcich látok.

Čo je DrNatura a Colonix?

Firma DrNatura.com z USA – je v oblasti vnútornej očisty tela a detoxikácie organizmu vedúcou firmou na svete so svojimi dvoma vysokoúčinnými balíkmi programov, ktoré sa nazývajú COLONIX a TOXINOUT. DrNatura Slovensko je výhradným distribútorom výrobkov DrNatura v Európe; tieto výrobky sa dajú kúpiť jedine u nás. DrNatura distribuje svoje profesionálne výrobky už od roku 1998 a v súčasnosti má viac ako milión zákazníkov na celom svete. Colonix bol prvý a pôvodný program črevnej očisty a detoxikácie, ktorý je dodnes najpopulárnejší z takýchto výrobkov; jeho nadšenci ho doteraz využili viac ako 2 milióny balení.

Teraz si môžete objednať najpopulárnejší detoxikačný program na svete so zľavou 13% – 44% a s dovozom zadarmo!

Cena balíka Colonix závisí od objednaného množstva – 69.90 € až 89.90 €. Program je jednoduchý, bezpečný, účinný a má dobrú chuť! Teraz máte pri objednávke 3 programov dovoz zadarmo.

Objednajte si tu Program Colonix

Na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie k objednávke Programu Colonix pre vnútornú očistu, ceny, zloženie a podrobný popis.

 

Colonix program DR NATURA| liecivapriroda.sk

 

ZLOŽENIE

COLONIX ®

Vyspelý program vnútornej očisty
100% na prírodnej báze, vhodný aj pre vegetariánov

 

Balenia:

  • 1 balenie: Program na jeden mesiac pre jednu osobu. Cena: 89.90 €
  • 2 balenia: Program na dva mesiace pre jednu osobu. Cena: 167.80 € (Ušetríte 12.00 €) Zľava: 13 % na druhé balenie!
  • 3 balenia: Program na tri mesiace pre jednu osobu. Cena: 209.70 € (Ušetríte 60.00 €) Zľava: 44 % na tretie balenie!

 

Vrele odporúčame spojiť Toxinout s programom Colonix!

Súčasným použitím programov Colonix a Toxinout môžeme dosiahnuť takú komplexnú detoxikáciu organizmu, akú tohto času neumožňuje žiadny iný prípravok.

Teraz Vám ponúkame zľavu 25% na každé balenie Toxinout-u, ak ho kúpite spolu s Colonix-om! Po vložení vami zvoleného množstva Colonix-u do nákupného koša (v hornej časti) máte možnosť si zvoliť zľavu 25% z ceny Toxinout-u.

Popis produktu Colonix

Program Colonix Vám ponúka nasledovné:

Colonix - detoxikačný program na vnútornú očistu sa skladá z troch prípravkov, ktoré v rôznej forme podporujú udržovanie optimálneho zdravia a životnú silu:

Colonix na čistenie čriev | liecivapriroda.sk

Colonix na prečistenie čriev je doplnok vlákniny, ktorý za pomoci vlákniny prečistí hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabráni ich ďalšiemu vytváraniu.

Pravidelné používanie Colonixu na prečistenie čriev zabezpečí, aby sliz, toxíny a výkaly neuzavreli tráviacu sústavu. Pomáha udržovať čistotu hrubého čreva a podporuje voľný a efektívny pohyb výkalov. Vláknina tiež pomáha udržovať zdravú črevnú flóru, resp. podporuje vstrebávanie toxických látok tým, že vytvára v črevách hubovitú, gélovitú hmotu.

Vstrebávaním tekutín odbúrava a odstraňuje toxické exkrementy, ktoré sa usadili v klkoch a záhyboch hrubého čreva. Vláknina pomáha tiež udržovať zdravú črevnú flóru.

Čisté hrubé črevo zabraňuje škodlivým baktériám a parazitom, aby sa živili z ľudskej stolice.

 

 

 

Paranil DR NATURA| liecivapriroda.skParanil - antiparazitárny doplnok výživy pomáha odstrániť škodlivé parazity, medzi inými črevné parazity a ich vajíčka z hrubého čreva a iných častí organizmu.

Špeciálna kombinácia určitých liečivých rastlín sa s úspechom používa už po tisíce rokov na likvidáciu a odstránenie parazitov.

Paranil je účinná kombinácia 18 rastlín vynikajúcej kvality, ktoré sa tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z organizmu.

Je to účinný a napriek tomu bezpečný produkt, ktorý nezaťažuje dospelý organizmus. (Pre svoje špecifické zloženie doporučujeme deťom prípravok Paranil Jr.)

 

 

 

 

KleriTea - čaj DR NATURA | liecivapriroda.skKleriTea - je liečivý čaj, určený k detoxikácii a zabezpečeniu pravidelnej stolice.

Má laxatívny účinok, čím prispieva k procesu detoxikácie, aj naopak- ukľudňujúci účinok na nervovú sústavu, čo ho robí ideálnym nápojom pred spaním. Neobsahuje kofeín.

 

 

 

 

 

 

 

 

Desať dôvodov k objednávke Colonixu hneď teraz

1) Potrebujete vnútornú očistu, pokiaľ nie ste vegetarián už od narodenia a nežijete na nedotknutom ostrove,ďaleko od všetkého znečistenia, ktoré produkujú v sebe potraviny. (Ako by ste inak mohli umoriť myšlienku, že veci, ktoré vidíte na obrázkoch sa nachádzajú taktiež vo Vašom tele?!)

2) Môžete si zakúpiť najlepší a najbezpečnejší, ocenený systém očisty od výrobcu, ktorý je jednička na trhu a ktorého účinnosť potvrdzujú špecialisti pre zdravie ľudí a tisícov kladných posudkov. (Úprimne povedané, videli ste už niekedy výrobok s toľkými podporujúcimi názormy ?)

3) Jeho použitie je úplne jednoduché, vôbec nemusíte meniť svoju životosprávu, stojí Vás to len 5 minút každé ráno (dať si 2-4 kapsule a vypiť chutný vlákninový kokteil) a 5 minút večer (dať si šálku liečivého čaju).

4) S terajšími zľavami je Colonix finančne veľmi prístupný, najmä ak si objednáte 3 alebo dokonca viac balení naraz. (Nezabudnite, že na jedného človeka sa doporučujú dve alebo v ideálnom prípade 3 balenia, čiže spolu 4-6 balení pre dve osoby.)

5) Bezpodmienečná 60-dňová garancia vrátenia peňazí bezproblémové vrátenie peňazí.

6) Vynikajúca služba pre klientov, naši kvalifikovaní odborníci odpovedajú na Vaše telefonáty a emaily každý deň v týždni.

7) Nie je potrebné držať hladovku, ani špeciálnu diétu. (Napriek tomu, množstvo ľudí sa inštinktívne stravuje zdravšie v priebehu a taktiež po ukončení očisty.)

8) Nedochádza k prudkému nutkaniu na stolicu, ako je tomu v prípade ostatných produktov na trhu. (Systém je šetrný a preto si môžete vyrátať cyklus v priebehu niekoľkých dní.)

9) Všetko je bez rizík, nemusíte vyhadzovať peniaze na produkty, ktoré neúčinkujú. (Máme viac ako 1 000 000 spokojných klientov s 98,2% úspešnosťou a bezpodmienečnou garanciu vrátenia peňazí.)

10) Sami vidíte, že váhať nemá žiadny význam. Colonix sa osvedčil už u množstva ľudí, Vám pomôže taktiež. Objednajte si ho teraz!