Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Syndróm dráždivého hrubého čreva

Syndróm dráždivého hrubého čreva

Syndróm dráždivého traktu (IBS) je častá gastrointestinálna porucha, ktorá zasahuje do normálnych funkcií hrubého čreva. Je charakterizovaná kombináciou abdominálnej bolestivosti alebo rozšírením a/alebo zmenou frekvencie stolice. Ďalšie príznaky môžu zahrňovať plynatosť, nadúvanie, kŕče (po jedle alebo prerušovane), rozšírenie žalúdka, hnačky, nauseu, zvracanie alebo striedanie sa hnačky a zápchy po dobu dlhšiu ako 6 mesiacov.

Odborníci odhadujú počet Američanov trpiacich príznakmi syndrómu dráždivého traktu približne na 58 miliónov, z ktorých je okolo 80% žien. Je to najčastejšie ochorenie diagnostikované gastroenterológmi a jedna z najčastejších porúch, s ktorými sa stretávajú lekári primárnej starostlivosti. Obyčajne začína vo veku okolo 20-tich rokov. Podľa skúseností ľudí, užívajúcich prírodný program Colonix, dochádza nielen ku zlepšeniu príznakov spojených s IBS, ale vo väčšine prípadov aj k celkovej úľave od abdominálnych problémov, nadúvania a zápchy. Program Colonix na očistu hrubého čreva nie je liek, ale ľahko použiteľný rastlinný doplnok. Denne dostávame emaily od vďačných zákazníkov, ktorí po prvý raz vo svojom živote pociťujú úľavu od príznakov IBS, nadúvania a zápchy. Pravdepodobne ste ešte nikdy pred tým nevideli tak podrobné, nadšenia plné osobné príbehy, rozprávajúce o pôsobení niektorého z produktov.

Dôležitá poznámka: všetky dole uvedené osobné príbehy pochádzajú od skutočných zákazníkov DrNatura.com a www.DrNatura.sk. Všetky príbehy sú zdokumentované a sú k dispozícii pre právnu inšpekciu. Emaily, listy a obrázky sa použili na základe oprávnenia.