Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Plynatosť a nadúvanie

Plynatosť a nadúvanie

Najbežnejšími príznakmi plynatosti je flatulencia, nafúknutie brucha, žalúdočná bolesť (často silná) a pálenie. Zdravotní odborníci tvrdia, že plynatosť a nafúknutie sú obyčajne výsledkom zlého trávenia, prítomnosti parazitov alebo vnútornej poruchy, ako je napr. Syndróm dráždivého traktu (IBS). U niektorých ľudí sa objavujú bolesti v oblasti brucha (často silné), keď sú črevá naplnené plynom. Nadmerné plyny môžu byť veľmi znepokojujúce a nepríjemné. Aby sme odstranili plynatosť a nadúvanie, je dôležité, aby sme jedli pomaly a dobre potravu prežuli. Prejedanie sa nie je nikdy zdravé a držanie sa jednoduchých jedál je na druhej strane vždy to najlepšie. Uskutočnenie očisty hrubého čreva, aby sme odstránili nahromadené usadeniny a parazitov, ako aj zvýšenie príjmu vlákniny je nevyhnutné k vylepšovaniu a eliminácii tohoto stavu. Prečítajte si dolu uvedené príbehy, akú obrovskú úľavu od trápenia a nepríjemností spojených s plynatosťou a nadúvaním priniesol ľuďom Program Colonix. Popri Programe Colonix sa tiež odporúča používanie tráviacich enzýmov a Probiotík.

Ak chceme odstrániť plyny a pocit nadutosti, je potrebné jesť pomaly a jedlo riadne rozžuvať. Neodporúča sa prejedať sa a je vždy lepšie jesť jednoduché jedlá. Základom zlepšenia a odstránenia takéhoto stavu je prečistenie čreva, aby sa odstránili staré nánosy a parazity a tiež je v takomto prípade potrebné zvýšiť príjem vlákniny.

Prečítajte si, ako Colonix Program poskytuje ľuďom nesmiernu úľavu od nepríjemných pocitov plynatosti a nadúvania. Spolu s programom Colonix sa odporúča užívať aj enzýmy na trávenie a probiotiká.