Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Prečo je dobré užívať Colonix

Prečo je dobré užívať Colonix

Radi by sme Vám poradili ako si môžete cielene pomôcť pri zbavovaní sa tela od nahromadených jedov, parazitov a odpadu. Ponúkame Vám vyskúšať náš osvedčený Colonix program. Jeho účinnosť potvrdzujú odborníci i tisíce spokojných ľudí, ktorí s ním majú výborné skúsenosti (pozri web...) Jeho použitie je veľmi jednoduché, stojí Vás to len 5 minút každé ráno (užiť 2 – 4 kapsule a vypiť chutný vlákninový kokteil) a 5 minút večer (vypiť šálku liečivého čaju). Ide o komplexný a intenzívny vnútorný čistiaci program, ktorý pozostáva z 3 zložiek: Colonix – Paranil – KleriTea. Každá z nich má špecifickú úlohu pri celkovej detoxikácii organizmu. Cieľom programu je:

  1. očistiť hrubé črevo
  2. zničiť parazitov a
  3. obnoviť zdravú činnosť čriev.

Colonix vláknina

prečistí hrubé črevo od nahromadených usadenín, toxínov a zabraňuje ich ďalšiemu ukladaniu. Vláknina z liečivých rastlín pomáha udržovať čistotu hrubého čreva a podporuje voľný a efektívny pohyb výkalov. Ďalej pomáha udržovať zdravú črevnú flóru, a tak zabraňuje premnoženiu choroboplodných a hnilobných baktérií a húb.


Paranil je antiparazitárny doplnok výživy.

Vďaka špeciálnej kombinácii 18 liečivých rastlín likviduje a odstraňuje škodlivé parazity, medzi inými črevné parazity a ich vajíčka, ako aj vyliahnuté larvy z hrubého čreva a iných častí organizmu. Je to účinný a napriek tomu bezpečný produkt, ktorý nezaťažuje dospelý organizmus. Pre svoje špecifické zloženie odporúčame deťom prípravok Paranil Jr.


KleriTea je jedinečná bezkofeínová zmes bylinkového čaju

určený na detoxikáciu a zabezpečenie pravidelnej stolice. Vďaka svojmu zloženiu pomáha nie len črevám, ale detoxikuje aj obličky, pečeň a krv. Podporuje zdravé trávenie. Súčasne pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu, čo ho robí ideálnym nápojom pred spaním.