Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Colonix - hydroterapia hrubého čreva

Colonix

Colonix, známy taktiež ako klystír a hydroterapia hrubého čreva je metódou na prečistenie hrubého čreva použitím teplej, čistej vody, ktorá podporuje odstraňovanie nahromadených výkalov, plynov, mykózy a toxických látok. Program Colonix na vnútornú očistu funguje na podobných základoch s tým rozdielom, že funguje na bylinnej báze namiesto vody, pracuje zvnútra smerom von a dosahuje do takých miest, do ktorých prostriedky na prečistenie hrubého čreva nemôžu dosiahnuť. Program Colonix je taktiež veľmi účinný proti parazitom a poskytuje žiadanú vlákninu, ktorá pomáha pri správnom vylučovaní a trávení.

Veľa hydroterapeutov odporúča Program Colonix svojím zákazníkom k použitiu medzi liečeniami. Niektorým ľuďom sa irigácia hrubého čreva zdá byť finančne náročná, nepríjemná, ba dokonca až trápna. Dobrá správa je, že s programom Colonix môžu očakávať podobné, alebo dokonca lepšie výsledky