Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Únava

Únava

Autor článku: Asonor

Únava je spôsobená viacerými faktormi. Únava môže prameniť z prílišnej prepracovanosti, množstva užívaných liekov alebo iných okolností. Najdôležitejšie je, aby mali ľudia dostatočný spánok, inak môže únava viesť k vážnym problémom.

Mentálna únava

Mentálna únava je niečo, čo je známe mnohým ľuďom. Môžete ju mať z vyčerpávajúceho pracovného dňa, alebo ju môžete poznať bežne z denného života. Je veľmi dôležité, aby sa ľudia tejto otázke venovali.

Takmer každý prieskum poukazuje na fakt, že mentálna únava môže spôsobiť vážne situácie. Týka sa to najmä šoférov, ktorí jazdia veľa hodín. Vyvinuli sme preto pre Vás tabuľku, ktorá sa jednoducho aplikuje.

Unavený

Únava môže mať nebezpečné následky. Byť unavený môže byť nebezpečné a život ohrozujúce. Nedávne výskumy ukazujú, že stav je oveľa nebezpečnejší ako užívanie liekov.

Asonor - sprej proti chrápaniu kúpite TU!