Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Unavený

Unavený

Autor článku: Asonor

Únava môže mať nebezpečné následky. Byť unavený môže byť nebezpečné a život ohrozujúce. Nedávne výskumy ukazujú, že stav je oveľa nebezpečnejší ako užívanie liekov.

Únava

Únava a veľká vyčerpanosť môže viesť k vážnym následkom. Hlavne vodiči nákladných áut a iní vodiči, ktorí trávia za volantom veľa hodín, by sa mali mať pred únavou na pozore. Teraz je jednoduché týmto ľuďom pomôcť.

Výskum ukazuje, že najnebezpečnejší šoféri sú tí, ktorí sú vyčerpaní únavov. Na to, aby sme Vás uistili, že nepredstavujete hrozbu pre dopravnú situáciu, používame jednoduché meradlá. Zbavte sa už dnes Vašich problémov s únavou.

Riešenie chrápania

Riešenie budúcnosti v záležitosti chrápania je tu. Teraz už viac nemusíte s chrápaním ,,držať krok" – s týmto priamym riešením proti chrápaniu, si môžete vylepšiť Váš nočný život.

Liek, ktorý „zastavuje“ chrápanie

Vyskúšajte liek proti chrápaniu, ktorý Vám zaistí bezpečné a spoľahlivé riešenie Vášho problému. Ak ste už unavení z prerušovaného spánku vlastným alebo partnerovým chrápaním, mali by ste vážne uvažovať o vyskúšaní tohto nového lieku proti chrápaniu. Nesklame Vás.

Asonor - sprej proti chrápaniu kúpite TU!