Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Chudnutie

Chudnutie

Verte alebo nie, najrýchlejším a najúčinnejším spôsobom toho, ako urobiť z nášho tela stroj na odbúravanie tukov, je zbavenie sa nahromadených toxínov a jedov. Toto nám nepomôže iba v snahe zbaviť sa nadbytočných kíl, ale tiež zvyšuje našu energiu a zlepšuje trávenie, takže sa potrava lepšie vstrebáva, namiesto toho, aby sa ukladala vo forme tuku.

 

Program Colonix DR. NATURA náš tip| liecivapriroda.sk

Colonix Program
Vyspelý program vnútornej očisty
100% na prírodnej báze, vhodný aj pre vegetariánov

Viac informácií nájdete tu...

 

Či sa nám to páči alebo nie, nahromadené toxíny nám skutočne pridávajú k našej bránici a tým, že sa zbavíme tohto vnútorného „nadbytku“, vynikajúco si polepšíme svoj zovňajšok. (Budete schopní si utiahnuť opasok o jednu alebo 2 dierky!) A taktiež, ak už máte svoje telo prečistené, umožní mu to efektívnejšie využitie živín, čím sa zníži túžba po sladkostiach a mastných jedlách. Tiež si všimnite, že ak už budete mať takúto očistu za sebou, budete si dávať väčší pozor pri výbere potravín. Veľa užívateľov Colonix Program-u nám píše, že chudnú prirodzeným spôsobom počas uskutočnenia očisty. Jedna vec, ktorou sa snáď každý chváli je ploché brucho. Prečítajte si nižšie, prosím, o niekoľkých úžasných premenách.

Dôležitá poznámka: všetky dole uvedené osobné príbehy pochádzajú od skutočných zákazníkov DrNatura.com a www.DrNatura.sk. Všetky príbehy sú zdokumentované a sú k dispozícii pre právnu inšpekciu. Emaily, listy a obrázky sú použité na základe oprávnenia.

 

Program Colonix DR. NATURA náš tip| liecivapriroda.sk