Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Detoxikácia tela

Detoxikácia tela

Kto by nechcel byť zdravý, mladý a v dobrej kondícii? Určite všetci. Teda ako si zachovať zdravie, sviežosť, vitalitu a vyhýbať sa chorobám, ktoré sa dotýkajú priamo každého z nás, spôsobujú bolesti a útrapy? Jedinou správnou cestou je okrem zdravého stravovania pravidelná detoxikácia tela, aby sme nezamorili naše telo a neudusili ho v toxických jedoch a odpadoch. Detoxikácia tela je preventívny proces. Ak ju pravidelne zaradíme do svojho programu života, predídeme vypuknutiu rôznych chorôb. Navyše spomalíme proces starnutia.

V priebehu posledných desaťročí došlo k tak rýchlym zmenám v životnom štýle človeka, v zložení stravy i v stravovacích návykoch, že sa tieto zmeny nutne dostali s naším „naprogramovaným“ metabolizmom do sporu. Navyše v dnešnom svete sme zaplavení chemikáliami napríklad pri konzumácii potravín, pri pití vody a vdychovaní vzduchu, ktoré nie sme schopní spracovať, ani vylúčiť bez pomoci. Toxíny sa tvoria aj priamo v ľudskom tele. Zárukou zdravia je nielen správny výber stravy a jej kombinácií. Nevyhnutná a veľmi dôležitá je tiež detoxikácia tela – očista tela, pri ktorej sa zbavíme odpadových látok a zvyškov nestrávenej potravy. Väčšina z nás desiatky rokov, ba po celý život neurobí nič pre to, aby dostala jedy a odpady z tela preč. Pritom detoxikácia organizmu je pri súčasnom životnom štýle nevyhnutnosťou, pokiaľ si chceme udržať naše telo a zdravie v optimálnej kondícii.

 

Detoxikácia tela | liecivapriroda.sk

 

Kedy je detoxikácia tela nevyhnutná

 

Telo, ktoré ovládajú toxíny, môže prejaviť široké spektrum príznakov, ako je zápcha, hnačka, hrudkovitá stolica, nepravidelný pohyb čreva, nafúknutie alebo plynatosť, zlý dych a páchnuce plyny a stolica, vyčerpanosť, časté chrípky, prechladnutia, bolesti hlavy. Mnohí sme chodiacim skladiskom jedov, ktoré sa nám ukladajú najmä v tuku, ale i v ostatných orgánoch. Zaplavujú mozog, spôsobujú depresiu, úzkosť, strach a pod.

V prípade, ak chcete svojmu telu pomôcť a vyčistiť ho, aby sa lepšie cítilo a bolo v lepšej kondícii, postupujme podľa pokynov, ktoré sú uvedené tu. V každom prípade očista čriev od nahromadených toxínov a parazitov a ich detoxikácia tela by mala byť prvým krokom akéhokoľvek „veľkého upratovania“. Ak totiž nedodržíme tento prvý a zásadný krok, živiny a doplnky potrebné k detoxikácii sa nedokážu dostatočne vstrebať. Ak by sme najprv chceli uskutočniť očistu krvi, lymfy, či pečene a nevenovali by sme dostatočnú pozornosť zanesenému hrubému črevu, uvoľnené toxické látky by sa ihneď dostali späť do organizmu. Následkom toho by sme boli ešte viac chorí ako pred začatím kúry. Teda bez očisty čriev nie je možná účinná celková detoxikácia organizmu.

Odporúča sa telu tiež pomôcť kvalitnými výživovými doplnkami, ktorými sa detoxikácia tela zefektívni a urýchli.

Colonix Program pomôže cielene uskutočniť celkovú detoxikáciu tela za účelom vylúčenia toxínov, usadenín z hrubého čreva, parazitov a súčasne šetrne očistí črevo, pečeň, obličky i krv.

Toxinout Program pôsobí synergicky s Colonixom. Je ideálny na odstraňovanie najčastejšie sa vyskytujúcich a najnebezpečnejších ťažkých kovov (ortuti, olova, kadmia, arzénu, niklu, hliníka) a iných toxických látok ako je napr. tabakový dym, žiarenie, výfukové plyny, chemikálie, drogy a iné rakovinotvorné látky.

Vďaka zloženiu jednotlivých zložiek Toxinout Program-u dosiahne sa odbremenenie práce pečene a jeho kompletná detoxikácia tela, ako aj obličiek, krvi a ďalších častí organizmu. Ďalej obnovenie činnosti dobrých baktérii a posilnenie imunitného systému prostredníctvom silných antioxidantov.

Program Toxinout DR. NATURA | liecivapriroda.sk

 

Toxinout Program
Širokospektrálny detoxikačný program
100% na prírodnej báze, vhodný aj pre vegetariánov

Viac informácií nájdete tu...