Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Detoxikácia doma

Detoxikácia doma

 

Prečo je príležitostná detoxikácia doma nutná? Mali by sme vedieť, aké toxíny sa každodenne dostávajú do nášho organizmu a ako ovplyvňujú jeho fungovanie.

Detoxikácia domaZhromažďovanie toxínov v organizme môžeme vedome znížiť správnym životným štýlom, ale bohužiaľ kvôli súčasným faktorom ovplyvňujúcim životné prostredie ich nie je možné eliminovať.

Zdravé stravovanie pomôže v tom, aby jednotlivé potravinárske prídavné látky neprenikali do nášho organizmu, ale to je len jeden zo zdrojov toxínov. Práve preto sa každému odporúča detoxikácia doma v určitých intervaloch.

Do organizmu každého človeka – bez výnimky – prenikajú toxíny, pričom väčšinu z nich vdychujeme so vzduchom.

Najväčším problémom, ktorému je nemožné sa vyhnúť, sú v súčasnosti ťažké kovy nachádzajúce sa vo vzduchu. Medzi najčastejšie ťažké kovy, ktoré môžu ľahko preniknúť do nášho organizmu, a to z rôznych zdrojov, sú hliník, arzén, kadmium, cín, ortuť. Tie neustále znečisťujú náš organizmus, spôsobujú choroby a rôzne anomálie.

Zabrániť kontaminácii a otrave ťažkými kovmi sa dá iba vtedy, ak sa detoxikácia doma stane pravidelnou činnosťou.


Kým sa začne detoxikácia doma

Niektorí ľudia sa domnievajú, že detoxikácia doma je veľmi pohodlná záležitosť, veď kvôli tomu nie je potrebné chodiť na žiadnu liečbu a nie je nutné sa kvôli tomu ani pohnúť z domu. Opak je pravdou – detoxikácia doma si vyžaduje omnoho viac príprav, než si myslíme.

Detoxikácia doma

Detoxikácia doma sa nemôže začať bez organizácie. Potrebujeme vedieť, koľko času máme k dispozícii, či detoxikácia doma má byť intenzívna alebo šetrná. Tieto faktory sú veľmi dôležité pre naše zdravie.

Najskôr je dôležité uvedomiť si, že ak niekto trpí zdravotnými anomáliami alebo má chronické choroby, ktoré vyžadujú trvalú liečbu, detoxikácia doma sa môže robiť výhradne na návrh odborného lekára, poprípade sa môže robiť pod dohľadom.

Detoxikácia doma znamená zodpovednosť, môže mať vplyv na fungovanie organizmu, pretože väčšina toxínov sa ešte predtým, než sa definitívne odstránia, dostane do krvného obehu.

Ohľadom na vyššie uvedené faktory detoxikácia doma sa neodporúča tehotným ženám, dojčiacim matkám a nie je vhodná pre deti. Detoxikácia doma v týchto prípadoch musí byť schválená výlučne odborným lekárom.

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na tému: Hrubé črevoPosilnenie imunity.


Ktorá metóda je vhodná?

Dnes existuje veľa metód, prostredníctvom ktorých sa detoxikácia doma vykoná bez problémov. Detoxikácia doma potvrdila skúsenosti mnohých ľudí – z dôvodu prebytku rôznych metód môžu nastať problémy, a to tie, že   človek sa často stáva bezradným, nevie, ktorú metódu má zvoliť, ktorá bude skutočne najúčinnejšia.

Detoxikácia doma

Medzi mnohými metódami sa nájdu i také, že detoxikácia doma podľa nich je síce vykonateľná, ale zároveň prináša nášmu organizmu stres, opotrebovanie a zoslabenie organizmu.

Vo väčšine prípadov to má vážne následky. Najbežnejšie sa stáva, že sa odstránia výlučne len toxíny, ale obnova trávenia a prívod živín už nie je súčasťou metódy.

V takýchto prípadoch dosiahnuté výsledky nebudú dlhodobé, v niektorých prípadoch sa môžu vyvinúť aj choroby spôsobené nesprávnou výživou.

Detoxikácia doma bude účinná vtedy, keď z metód vyberieme len tie najúčinnejšie, ako napríklad tie, ktoré zahŕňajú procesy, ako sú očista čreva, obnovenie rovnováhy črevnej flóry, odstránenie toxínov a doplnenie užitočných živín. Ak niektorý z nich absentuje, detoxikácia nebude kompletná, nemôže sa dosiahnuť požadovaný účinok.


Detoxikácia doma s NaturalSwiss programom na detoxikáciu organizmu

Kombinované použitie dvoch programov, ktoré predstavujú NaturalSwiss program na očistu čreva a NaturalSwiss program na detoxikáciu organizmu, je priama cesta k dokonalej a úplnej detoxikácii.

Detoxikácia doma

Ich obrovskou výhodou je detoxikácia doma, ktorá nepreťažuje organizmus, nevyžaduje samostatnú organizáciu, a pritom efekt je ohromujúci.

NaturalSwiss program na očistu čreva zaistí, aby očista čreva bola dôkladná, aby neskôr nespôsobila problémy v správnom vstrebávaní živín. Okrem toho zaistí aj to, aby boli dôkladne odstránené i parazity.

Probiotikum Swiss Biotic pomáha vytvoriť užitočné baktérie, vďaka čomu sa môže zaistiť úplné využitie živín po procese, ktorým je očista čreva.

NaturalSwiss program na detoxikáciu organizmu znamená kompletnú detoxikáciu v celom rozsahu – odstraňuje z organizmu ťažké kovy, vyčistí pečeň, obličky a ďalšie životne dôležité orgány.

Keď prebieha detoxikácia doma, väčšina ľudí si neuvedomuje zásadný význam nahradenia vitálnych materiálov, hoci je to nevyhnutné.

NaturalSwiss program na detoxikáciu organizmu a výrobok Detox Vita  zaručujú, že tento širokospektrálny prípravok doplní živiny a antioxidanty. Detoxikácia doma vyžaduje, aby sa kládol veľký  dôraz aj na túto skutočnosť, ochránime tak naše zdravie.


Dlhodobá účinnosť

Detoxikácia doma môže byť účinná, len ak sa uskutočňuje podľa vyššie uvedených pravidiel, a neignoruje ani jeden z faktorov. Pre dlhodobú účinnosť je však treba učiniť ešte ďalšie kroky.

Keď sa vykoná detoxikácia doma, obvykle sa človek vráti k predchádzajúcemu nezdravému stravovaniu, k životu bez pohybu, čiže výsledky nebudú dlhodobé.

Je dôležité, aby sa každý človek po detoxikácii stravoval zdravo, aby uprednostňoval jedlá s vysokým obsahom vláknin a vitamínov, a aby do denného režimu zaviedol  pravidelnú fyzickú aktivitu. Iba tak sa potom dosiahnutý dobrý zdravotný stav udrží aj naďalej.