Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Detoxikácia organizmu pomocou prípravku ToxiClean

Detoxikácia organizmu pomocou prípravku ToxiClean!

 

ToxiClean je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside mohla dosiahnuť komplexná detoxikácia a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov.

Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.

Detoxikačná kúra ToxiClean pozostáva z troch produktov, ktorých cieľom je kompletná detoxikácia:

  1. ToxiClean je počas procesu detoxikácie zodpovedný za očistu pečene. Detoxikačná kúra ToxiClean pomáha očistiť telo aj od nánosov ťažkých kovov (olovo, ortuť a od iných usadenín). Detoxikácia znamená, že sa očistí naša pečeň, ľadviny, krv a tak aj ostatné orgány.
  1. Detox Vital je nepostrádateľnou zložkou každodenného procesu zvaného detoxikácia. Ako súčasť detoxikačnej kúry dodáva do tela antioxidanty, aminokyseliny, rastlinné živiny a rôzne enzýmy. Pomáha tak organizmu počas prirodzenej detoxikácie a nahradzuje životu dôležité živiny v organizme, ktoré sú nevyhnutné na posilnenie imunitného systému.
  1. Swiss Probiotix je tretím produktom detoxikačnej kúry, ktorý bol vyvinutý na vytvorenie zdravej črevnej mikroflóry. Ochraňuje črevnú mikroflóru: doplňuje organizmus prospešnými baktériami, takzvanými probiotikami. Silný imunitný systém = dlhý, zdravý život – jeho tajomstvo sa nachádza v rovnováhe mikroflóry hrubého čreva.

 

Detoxikačný Program ToxiClean

Detoxikačný Program ToxiClean