Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Očista čriev a vnútorná očista

Čo rozumieme pod pojmami očista čriev a vnútorná očista? Prečo je to pre ľudský organizmus také dôležité?

V dnešných dňoch je už široko známy fakt, že očista čriev a detoxikácia organizmu je nevyhnutná pre obnovu a zachovanie zdravia. Ešte pred tým, ako si vyberieme spomedzi mnohých možností detoxikácie, mali by sme sa oboznámiť s tým, ako očista čriev a detoxikácia funguje.

  • Prvým krokom je očista čriev pomocou rastlinných vláknin. Cieľom je, aby sme sa postupne zbavili toxických látok a škodlivých parazitov, zhromaždených počas dlhých rokov.
  • Keď prebieha očista čriev, je nevyhnutné nahradiť prospešné baktérie (probiotiká) preto, aby sa zachovala rovnováha črevnej mikroflóry. Ďalej je nutné pomocou účinných látok z rôznych liečivých rastlín, napr. s dobre známym výťažkom zo semien pestreca mariánskeho - silimarínom – očistiť aj pečeň.
  • Pri poslednom kroku kúry známej ako očista čriev organizmus potrebuje dodať špecifické aminokyseliny, minerálne látky, vitamíny a liečivé rastliny, aby sa z tela odstránili aj škodlivé ťažké kovy (ortuť, olovo) a iné toxické látky.

NaturalSwiss a Clean Inside na čistenie čriev

Švajčiarsky NaturalSwiss.ch je vďaka kúre Clean Inside na čistenie čriev a detoxikačnému programu ToxiClean svetovým lídrom v oblasti detoxikácie a očisty čriev.

Teraz si môžete objednať najpopulárnejší detoxikačný program a program na čistenie čriev celosvetovo so zľavou 12 až 37 % - s dopravou zadarmo! Nenechajte si ujsť!

79€, 148 alebo 207€ (v závislosti od objednaného množstva) – za túto cenu môžete teraz získať program Clean Inside na čistenie čriev. Použitie produktu Clean Inside na čistenie čriev je jednoduché, bezpečné, produkt má vysokú účinnosť – dokonca je aj chuťovo lahodný.

TU A TERAZ – objednajte si program Clean Inside na čistenie čriev!

Na všetky Vaše otázky v súvislosti s programom Clean Inside na čistenie čriev a jeho priebehom dostanete odpovede na tejto stránke, a nájdete tu aj všetky informácie o zložení kúry ,,očista črieva,, o tom, ako samotná očista čriev prebieha.


Clean Inside

Detoxikačný program Clean Inside očista čriev