Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Očista čriev – cieľom kúry je vnútorná čistota

Všetci poznáme porekadlo – čistota pol zdravia. Sotva by nám napadlo, aká to môže byť pravda i v prípade, že sa to týka vnútornej čistoty nášho organizmu.

Očista čriev

Keď sa rozhliadneme v kúpeľni ktorejkoľvek rodiny, nájdeme tam mnoho kozmetických prípravkov.

Na čistenie pokožky a starostlivosť o pokožku, ruky, chodidlá, tvár a zuby používame rôzne prípravky. Zanedbateľné nie je ani veľké množstvo liekov v rodinnej domácej lekárničke, hlavne vtedy, keď prirátame aj takzvané doplnky výživy a vitamíny a taktiež liečivé prípravky.

Časť z nich sa môže stať nadbytočnou, keď podstúpime proces nazývaný očista čriev a zbavíme sa značného množstva toxických usadenín uložených v hrubom čreve.

 

 

Prečo je očista čriev potrebná?

Aj keď venujeme akúkoľvek veľkú pozornosť svojmu zdraviu a správnej výžive, v organizme sa predsa len za dlhé roky nahromadia látky, ktoré poškodzujú zdravie, zabraňujú optimálnemu fungovaniu organizmu, čo sa odzrkadlí na našom celkovom stave.

Očista čriev

Tento škodlivý proces vyvíja svoj vplyv na organizmus postupne, preto si naň zvykneme a domnievame sa, že nemáme žiadne ťažkosti. Pritom však existuje veľa príznakov, ktorých nás môže zbaviť práve očista čriev.

Aj keď trebárs konzumujeme zeleninu a ovocie z vlastnej záhrady a jeme mäso zvierat z vlastného chovu, ani vtedy si nemôžeme byť celkom istí v tom, že sa do organizmu nedostanú žiadne škodlivé látky.

Škodlivé látky sa tak postupne hromadia a spôsobujú ľahšie či výraznejšie ťažkosti. Vhodný program na očistu čriev tieto príznaky vo výraznej miere zmierni a v mnohých prípadoch aj úplne odstráni.

 

Existuje veľa zdanlivo neškodných, ale nepríjemných príznakov, ktoré kúra nazývaná očista čriev odstráni.

Očista čriev nás zbaví nielen nepríjemností, ale pomocou starostlivo naplánovanej kúry môžeme predísť aj vzniku vážnejšieho ochorenia.

 

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na tému: Hrubé črevo | Posilnenie imunity.


Kedy je vhodný čas na očistu čriev?

Veľa príznakov poukazuje na to, že nadišiel čas, aby sa očista čriev podstúpila. Keď na sebe spozorujeme čo i len jeden – dva z týchto príznakov, je to dostatočný dôvod, aby prišla na rad očista čriev.

Očista čriev

 

V dospelosti sme takmer všetci prežili rôzne problémy s trávením.

Existujú ľudia, ktorí mávajú zápchu, u iných sa prejavujú časté hnačky, nadúvanie, prekyslenie organizmu, nadváha, alebo práve naopak, prehnaná vychudnutosť. Na tieto poruchy tráviaceho ústrojenstva môže byť riešením vhodne zvolená kúra – očista čriev.

Stáva sa, že sa hlásia také príznaky, ktoré na prvý pohľad nemožno dávať do súvislosti so stavom hrubého čreva.

Také sú napríklad zmeny na pokožke, časté bolenie hlavy, únava, alebo všeobecná zlá nálada. Často aj tieto príznaky pomôže odstrániť práve očista čriev.

V pozadí častých ochorení, ako je napr. nádcha či influenza, často stoja nahromadené nánosy v hrubom čreve. Očista čriev môže byť riešením aj tu.


Prečo je dôležité, aby sa z času na čas vykonala očista čriev?

Za normálnych okolností, keď strava prechádza cez tráviaci trakt, živiny sa vstrebú a využijú, a toxické usadeniny sa z organizmu odstránia. Odstránenie toxických usadenín ale nie je dokonalé.

Očista črievČasť toxických usadenín sa totiž ukladá na stene hrubého čreva. Tieto usadeniny nielenže zabraňujú vstrebávaniu užitočných živín, ale škodlivé látky z týchto usadenín sa môžu vstrebávať späť.

Podstatou programu „očista čriev“ je odstránenie usadenín z hrubého čreva.

Odstránenie usadenín z hrubého čreva je dôležité aj preto, lebo sa v nich môžu kolonizovať škodlivé baktérie a parazity.

Keď prebieha očista čriev, usadeniny, parazity a ich larvy vrátane vajíčok sa uvoľnia a odstránia z organizmu.

Organizmus sa tak zbaví tých látok, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú trávenie a vstrebávanie, alebo organizmus otrávia. Očista čriev napomáha optimalizáciu tráviacich procesov, prijaté živiny sa efektívnejšie využijú a tak sa vo veľkej miere zlepší celkový stav človeka.


Aké nepríjemnosti sú spojené s procesom „očista čriev“?

Pri počutí slov očista čriev väčšinu ľudí napadne črevný výplach v nemocničnom prostredí so všetkými súvisiacimi nepríjemnosťami.

Očista črievSúčasťou metódy očisty čriev mimo nemocničného prostredia je síce tiež kompletné vyprázdnenie čreva, čo však nie je ani zďaleka také agresívne, ako sú nemocničné metódy. Očista čriev sa dá veľmi jednoducho spojiť s každodenným životom.

Počas užívania iných metód očisty čriev je potrebné dodržiavať špeciálnu diétu, alebo je nutné dokonca hladovať, treba prísne dbať na dodržiavanie predpisov, čo môže byť náročné, často až nepríjemné.

Žiaľ, v mnohých prípadoch ani pri dodržaní predpisov a pri znášaní nepríjemných vedľajších účinkov nie je očista čriev účinná. Neprinesie požadovaný efekt, ani úplnú očistu, ani oslobodzujúci pocit, ktorý má priniesť očista čriev kvôli vyčisteniu celého organizmu.

V prípade, že už máte skúsenosti s niektorou z hore vymenovaných nepríjemností, je zrejmé, že ste používali nesprávny produkt pretože očista čriev má v optimálnom prípade prebiehať oveľa jednoduchšie a bez problémov.


Čo ponúka prípravok Clean Inside – očista čriev?

Prípravok Clean Inside – očista čriev ponúka absolútne efektívne, pritom šetrné prostriedky na to, aby očista čriev prebehla úspešne. Jeho užívanie sa dá v plnej miere zladiť s každodenným životom, nie je pritom potrebné meniť ani stravovacie návyky, ani iné zvyky. Podľa skúseností počas užívania prípravku na očistu čriev sú akékoľvek prudké reakcie nepravdepodobné.

Očista črievOdporúčaná doba čistenia čriev sú tri mesiace. Taký dlhý čas je potrebný na to, aby sa úplne odstránili toxické látky a usadeniny, nahromadené počas dlhých rokov.

Už v priebehu obdobia, keď sa vykonáva očista čriev, sa postupne vytrácajú problémy s trávením a so stolicou, bolesti a nepríjemnosti, dokonca aj tie najodolnejšie príznaky. V prvotnom štádiu užívania prípravku, na ktorom je založená očista čriev, môžu nastať krátkodobé nepríjemné pocity, ale tie onedlho vystrieda pocit úľavy. Očista čriev naplní ľudí, ktorí ju podstúpili, energiou, cítia sa po nej neúnavní a ako znovuzrodení. Vytratia sa migrény, pokožka sa stane krajšou a napne sa a vlasy sú zdravšie. Po odstránení toxických usadenín nám očista čriev dopomôže aj k tomu, že sa doslovne staneme ľahšími, získame aj ploché brucho. Počas užívania prípravku Clean Inside – očista čriev sa vylúčia z tela parazity, škodlivé baktérie, vytratí sa infekcia candida a niektoré alergické reakcie.

Okrem faktu, že program Clean Inside – očista čriev má mimoriadne priaznivé účinky, ponúkame našim zákazníkom aj záruku vrátenia peňazí, ak nebudú s výrobkom spokojní.