Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


NEPOUZIVAM ! Prírodná a účinná detoxikácia organizmu a vnútorná očista tela

Je Vaše telo čisté zvnútra?

Prírodná a účinná detoxikácia organizmu
a vnútorná očista tela

Kedy je treba vykonať vnútornú očistu tela?

Pýtali ste sa niekedy, či je potrebná aj vnútorná očista tela? Je moje telo čisté aj zvnútra? Svoj zovňajšok, samozrejme, udržujete v čistote: Sprchujete sa, pravidelne si umývate zuby a vlasy, ale udržujete si čistotu aj zvnútra? V tomto modernom, toxickými látkami zanesenom svete je stále väčšia pravdepodobnosť, že hrubé črevo ("systém odpadových vôd tela"), tenké črevo a ďalšie orgány potrebujú rovnako pravidelnú očistu. Tak ako auto potrebuje pravidelnú výmenu oleja, pravidelná očista čriev je pre zachovanie nášho zdravia nevyhnutná..

Tak isto je potrebné prečítať si aj rôzne rady:

 

Chronická únava a slabosť

Chronická zápcha

Flatulencia, plyny a nadúvanie

Syndróm dráždivého traktu (IBS)

Nadváha

Vyduté brucho

Alergia na rôzne druhy jedla

Neupokojiteľný pocit hladu

Nedostatočné trávenie

Kožné problémy, vyrážky a pod.

Dráždivosť, náladovosť

Pocit kovovej chuti v ústach

Parazity v stolici

Zlatá žila (hemoroidy)

Časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy

Sťažené dýchanie a silne zapáchajúca stolica

Candida infekcie

Chudnutie

Ploché brucho

Colonix - hydroterapia hrubého čreva

Detoxikácia tela

Žalúdočné bolesti

Zdravá výživa pre hrubé črevo

Vláknina, Skorocel - Psyllium

 

Vitamíny

 

 

Ako zistíte, že prišiel čas, aby ste oslobodili svoje telo od nahromadených toxických látok, parazitov a zvyšných exkrementov? Ak spozorujete jeden, alebo niekoľko z nižšie menovaných symptómov, nadišiel práve čas, aby ste prikročili k vnútornej očiste organizmu.

Ako teda uskutočniť vnútornú očistu organizmu?

Teraz, keď už vieme, prečo je tak nesmierne dôležitá pravidelná očista a detoxikácia organizmu, musíme tiež vedieť, ako ju môžeme správne vykonávať. Pozrime sa na nasledujúci krátky prehľad:

  1. Špeciálnymi liečivými rastlinami najskôr očistíme hrubé črevo, aby sme odstránili všetky toxické nánosy, usadeniny a parazity.

 

  1. Pri očiste hrubého čreva musíme dodať nášmu telu probiotiká, tie vzácne baktérie, ktoré udržujú rovnováhu črevnej flóry, ktorá vás bude následne chrániť. Tá predstavuje súčasť imunitného systému.

 

 1. Nakoniec, ako posledný krok, pomocou liečivých rastlín s detoxikačnými účinkami, aminokyselinami, vitamínmi a nerastnými látkami detoxikujeme pečeň, krv, mozog, tkanivá, komplexne celé telo.

Toto všetko môžeme docieliť pomocou viacerých odlišných postupov, ale podľa mojich skúseností je najjednoduchšia, najefektívnejšia a najbezpečnejšia metóda používanie čistiaceho a detoxikačného programu - DrNatura, ktorý sa volá Colonix. Tento prípravok odborníci vypracovali na vedeckom princípe pri použití najnovších výsledkov výskumu. Cieľom je kompletná detoxikácie organizmu. Program Colonix vám zabezpečí najkomplexnejší a čisto prírodný detoxikačný systém spolu s dokumentovanými skúsenosťami.

najkomplexnejší a čisto prírodný detoxikačný systém spolu s dokumentovanými skúsenosťami. Detoxikácia organizmu a vnútorná očista tela s produktom Colonix vyvinutý 100% na prírodnej báze obsahuje viac ako 100 prírodných zložiek v špecificky určenom množstve, ktoré slúžia iba jednému cieľu: k čo najdokonalejšej detoxikácii ľudského tela.

Colonix program bol špeciálne vyvinutý, aby:

 • vyčistil hrubé črevo od nahromadených toxických zhlukov a s využitím diétnej vlákniny z liečivých rastlín predišiel tvorbe nových zhlukov;

 • zničil a zbavil hrubé črevo od škodlivých parazitov zahrňujúc črevné parazity a ich vajíčka;

 • pomohol obnoviť normálnu črevnú funkciu a napomáhal k jej správnej činnosti.

Program Toxinout účinkuje synergicky s Colonixom:

 • odstraňuje ťažké kovy, najmä olovo a ortuť, ako aj ostatné toxické látky

 • pôsobí ako detoxikácia pečene, obličiek a ostatných orgánov

 • obnovuje dobré baktérie - probiotiká s použitím probiotického doplnku najlepšej kvality

 • posilňuje imunitný systém prostredníctvom silných antioxidantov

Ako si môžeme poradiť, aby zápcha, hnačka, nadúvanie, bolesti žalúdka a kožné problémy vymizli tak, aby sme získali viac energie a plochejšie brucho?

Napísala: Dr. Heather Johnstone, riaditeľka vysokej školy Global College of Natural Medicine.

Príbehy osôb, ktoré vidíte na stránke  DrNatura.com sú charakteristické tým, že všetci dlhodobo trpeli, alebo ich postihla zápcha, či hnačka, syndrómom dráždivého traktu (IBS), ťažká plynatosť a nadúvanie, nadváha či dokonca obezita, chronická vyčerpanosť, kyslý reflux, parazity, bolesť žalúdka, zlé trávenie, hnačka, zápal divertikula, kožné a vlasové problémy (akné, rôzne vyrážky), hemoroidy, ako aj ďalšie časté ochorenia. Oni však predišli svojim útrapám tak, že absolvovali vnútornú očistu tela, pomohla im vhodná detoxikačná kúra.

Volám sa Dr. Johnstone a v tomto článku by som vám chcela vysvetliť, ako to ľudia docielili a ako to môžete získať aj vy. Ak vás už dlhšiu dobu trápia tieto problémy, iste ste sa snažili o zbavenie týchto bolestí. Určite ste už vyskúšali preháňadlá, eventuálne iné lieky dostupné bez predpisu, či na lekársky predpis. Ďalej vlákninové doplnky dostupné na trhu alebo tiež endoskopiu hrubého čreva či operačný zákrok. Bolo to však bez úspechu, Vaše problémy stále pretrvávajú. Prečo? Lebo sa vám nepodarilo odstrániť koreň problému.

Koreň problémov a najhlbšie tajomstvo

Čo je teda koreňom najväčších tráviacich problémov? Pozrite si nasledujúci obrázok. Ako by ste sa cítili, keby sa na vnútornej strane vášho hrubého čreva po mesiace, roky, dokonca i desaťročia prichytávali dlhé kusy výkalov plných toxických látok? Určite by ste sa sťažovali na zápchu, nadúvanie a letargiu. Vaše črevá by boli každodenne iritované takýmito zhlukmi, ktoré sú pôvodcami ochorení (označujú sa IBS). Zamyslite sa nad tým, čo môže spôsobiť taký toxický zhluk! Bolesti žalúdka a zápchu, vyčerpanosť, plynatosť a nadúvanie, bolesti hlavy, pokazený žalúdok, priberanie a veľké vyduté brucho. Počet problémov je nekonečný.

"Smrť sa začína v hrubom čreve"

Pravdepodobne ste o tom nikdy nepočuli, to všetko sa považuje za najhlbšie tajomstvo v Amerike. Ako o tom výstižne napísal Vegetarian Times:

"Pozrime sa bližšie na fakty: Syndróm dráždivého traktu, zápcha, plynatosť, zápal divertikulov a rakovina hrubého čreva nie sú príjemné témy, o ktorých by sme radi diskutovali. Lenže aj stará múdrosť vraví, že smrť sa začína v hrubom čreve. Neveríte tomu? Opýtajte sa ktoréhokoľvek patológa. Pitvy často vykazujú, že hrubé črevo je z 80% zanesené výkalmi."

Zlepšite si kvalitu života!

Svoje trápenie, ktoré spôsobujú tieto bolestivé a rušivé symptómy, môžete ukončiť vtedy, keď pochopíte, čo môže vyvolávať všetky tie choroby tela a jeho toxikáciu rôznymi látkami, ktoré napĺňajú hrubé črevo. Na stránke DrNatura môžete spoznať pravdu, o očiste a detoxikácii hrubého čreva. Tu vám podrobne objasním odpovede na nasledujúce otázky:

 • Prečo je tak životne dôležitá detoxikačná kúra, prečo by ste si mali pravidelne prečistiť a detoxikovať svoj organizmus?
 • Ako správne prečistiť a detoxikovať hrubé črevo a vnútorné orgány?
 • S akými blahodárnymi účinkami môžete rátať a ako si zlepšiť kvalitu vášho života?.

 

Na tejto stránke nájdete odpovede a viac informácii, týkajúcich sa vašich zdravotných problémov či problémov vašich blízkych. Svedčia o tom aj príbehy mnohých ľudí, ktorí prešli našim ozdravovacím programom.

DrNatura.com je najviac navštevovaná webová stránka na svete, pre ktorú je najdôležitejšia vnútorná očista čriev, detoxikácia organizmu a odkyslenie prekysleného tela. V priebehu minulého desaťročia zlepšila zdravie a život viac než milión obyvateľom na celom svete Colonix program používajú s veľkou obľubou aj na Slovensku.

Čo treba vedieť o látkach znečisťujúcich organizmus?

V práci i doma sme všetci vystavení tisícom rôznych toxických a chemických látok. Tieto vdychujeme alebo prijímame do organizmu stravou, pitnou vodou a prípravkami farmaceutického priemyslu. Navyše, spotrebujeme oveľa viac cukru a synteticky upravených látok, ako v minulosti histórie ľudstva. Pravidelne si poškodzujeme zdravie rôznymi stimulačnými a upokojujúcimi prípravkami.

Pokiaľ ste sa ešte nikdy nezaujímali o znečisťujúce látky, ktoré nás obklopujú, je načase, aby ste zmenili svoj názor a venovali pozornosť tomuto problému. Vedci sa už desaťročia venujú štúdiu znečisťujúcich látok, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu, v pitnej vode, v našich potravinách a v pôde. Priemysel Spojených štátov vyprodukuje ročne viac ako 2,7 miliardy ton z cca 9 000 rôznych chemikálií. Z roka na rok sa dostáva do vzduchu a do našej pitnej vody milión ton chemických látok.

Vedci už začali skúmať hladinu znečistenia ľudského organizmu a výsledky sú značne znepokojujúce.

Výskumy jednoznačne potvrdzujú, že náš organizmus nie je schopný neutralizovať všetky tie toxické a chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou. Jednoducho sa hromadia v našich bunkách (najmä v tukových bunkách), v našich tkanivách, v krvi, v orgánoch (ako sú napr. hrubé črevo, tenké črevo a mozog) a ukladajú sa na neurčitú dobu a spôsobujú neskôr rôzne choroby.

Čo musíme vedieť o parazitoch?

Prečítajte si článok Leonadra Hardyho: Detoxikácia organizmu-Tajomný svet parazitov.

Toxické látky a "neživé" umelé potraviny spôsobujú zlé trávenie, ktoré potom vedie k vytváraniu výrastkov, medzi inými aj v hrubom čreve. Tieto toxické exkrementy sa potom často menia, podľa časopisu National Geographic" na zlovestný svet strašidelných tvorov, v ktorom sa živia živočíchy a parazity".

Časopis Discover uverejnil v roku 2000 jeden charakteristický článok k tejto téme: "Každý živý organizmus má v sebe alebo na svojom povrchu najmenej jedného parazita, ale ľudia ich majú oveľa viac... Vedci iba teraz začínajú objavovať čoho sú vlastne tieto rozšírené parazity schopné. Výskumy upozorňujú na jednu podstatnú vec: Parazity môžu ovládnuť svet. Je to objav veľmi zarážajúci, že tieto drobné živočíchy, ktoré väčšinou považujeme za prirodzené, predstavujú takú veľkú silu. Sme zhlukom buniek, ktoré medzi sebou spolupracujú, a túto kooperáciu regulujú chemické podnety. Ak je jeden daný organizmus - ako napr. jeden parazit schopný riadiť tieto podnety, tak je schopný riadiť aj nás. A práve to je najväčšia hrozba parazitov.

Toxické látky z prostredia, nezdravá výživa a parazity predstavujú spoločne veľmi vážnu hrozbu pre človeka. "V skutočnosti parazity zabili viac ľudí, ako všetky vojny v histórii," – tvrdí National Geographic v jednom zo svojich ocenených dokumentárnych filmov pod titulom "Zlodeji tiel" (The Body Snatchers). Pokiaľ neveríte, že parazity môžu žiť v tisícoch Američanov, tak si určite prečítajte celý rad skutočných príbehov, ktoré sa nachádzajú na tejto stránke. Čoskoro si uvedomíte, že ide o oveľa závažnejší problém, než by si kedy kto mysleli. (Tu môžete nájsť podrobné informácie a obrázky o ľudských parazitoch.)

Nečakajte dlhšie! Začnite teraz!

Verím, že v živote nie sú náhody, a tak nie je náhoda ani to, že ste našli stránku DrNatura.sk, pričom hľadáte ODPOVEĎ na niektorú z nižšie uvedených otázok:

 • Ako môžem vyzdravieť, aby som nemusel na WC nasilu produkovať "malé bobky" 1- až 2-krát týždenne?

 • Ako sa môžem zbaviť neistoty a bolestí spôsobených pohybmi čriev kvôli IBS a mohol žiť pohodlnejší život?

 • Ako by som sa mohol zbaviť trýznivých bolestí spôsobených plynatosťou a mučivého nadúvania žalúdka?

 • Prečo nie som schopný schudnúť aj napriek tomu, že sa snažím zdravo stravovať a pohybovať?

 • Ako docielim plochšie brucho?

 • Prečo sa stále cítim tak slabo a letargicky?

 • Ako postupovať, aby kyslý reflux, zlatá žila (hemoroidy), vyrážky, akné, candida, bolesť hlavy, nadváha, obezita a podobne sa stali minulosťou?

Musíte odstrániť toxické látky!

Čím skôr, tým lepšie!

Na tom stojí vaše zdravie a kvalita života. Detoxikačná kúra pomocou detoxikačného programu DrNatura, program Colonix je jednoduché, cenovo prístupné, účinné a bezpečné. Nečakajte dlhšie, konajte teraz, skôr než bude neskoro!

 

PROGRAM COLONIX OBJEDNAJ TU!

COLONIX®

Program vnútornej očisty organizmu

100% na prírodnej báze

Colonix program DR NATURA| liecivapriroda.sk