Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Spoločnosti » Asonor - STOP chrápaniu
Asonor Účinný sprej proti chrápaniu

Liek proti chrápaniu, ktorý Vám a Vášmu partnerovi zaručí dlhé noci hlbokého a nerušeného spánku. Žiadna rúška, žiadne prístroje, iba jednoduché a ľahké užívanie nosového spreju. Toto je liečba proti chrápaniu, ktorá je vedecky založená. U väčšiny ľudí, ktorí chrápu, naozaj účinkuje.Asonor -účinný sprej proti chrápaniu

Sprej proti chrápaniu

Účinný sprej proti chrápaniu, ktorý obmedzí Vaše chrápanie. Znie to príliš jednoducho na to, aby to bola naozaj pravda? Teda, je to naozaj reálna možnosť. Nosový sprej Asonor je vedecky založená liečba chrápania, ktorá je cenovo dostupná, ľahko použiteľná a vysoko účinná. Pri Asonore nepotrebujete žiadne rúška či masky, prístroje… stačí len každý večer jednoducho aplikovať nosový sprej.

Ak hľadáte cenovo dostupné a ľahko aplikovateľné riešenie Vášho problému s chrápaním, mali by ste vážne uvažovať nad nosovým sprejom Asonor. Asonor bol vyvinutý seriózne pracujúcimi vedcami a je cenovo dostupný, bezpečný a účinný liek proti chrápaniu. Chrápanie môže byť naozaj nepríjemné, preto sa ho zbavte jednoducho tak, že budete užívať nosový sprej Asonor.

Liečba chrápania je veľmi jednoduchá. Čítajte o tom na týchto stránkach.

Produkt

Produkt Asonor patrí medzi najlepšie na medzinárodnom trhu liekov. Je to výrobok, ktorý bol úspešný u veľkého množsta ľudí, ktorí ho vyskúšali. Ak naozaj máte problémy s chrápaním, ste na správnom mieste.

Kúpte si úžasný produkt proti chrápaniu a suchej sliznici. Ušetrite čas a peniaze, pohodlne sa doma usaďte a hneď ako nájdete dobrú informáciu, objednávajte. Ľudia, ktorí náš výrobok vyskúšali, Vám môžu porozprávať o jeho úspešnom účinku.

Stop chrápaniu

Liečba chrápania, ktorá je naozaj zázračná – na týchto stránkach si môžete prečítať o účinnej liečbe proti chrápaniu, ktorá je jednoduchá a nebude mať na Vás žiadne nežiaduce účinky, o ktorých by sme sa mali zmieňovať. Táto liečba je výsledkom vedeckých výskumov, ktoré trvali niekoľko rokov.

Asonor, liek proti chrápaniu

Asonor, liek proti chrápaniu, je dôkladne testovaný produkt vysokej kvality. S liekom Asonor proti chrápaniu máme dobré skúsenosti. Naším hlavným cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí týmto problémom trpia.

Všetko o chrápaní

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na slovo

 
Proti chrápaniu

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na slovo

 

 

Asonor Sprej proti chrápaniu

 


 

Asonor Sprej proti chrápaniu KÚPIŤ TU!

 


FAQ - Často kladené otázky pre Asonor®
 1. Ako sa Asonor® používa?

 2. Asonor by sa mal užívať každý večer pred spaním. Vyhnite sa prosím jedeniu, pitiu alebo čisteniu zubov po použití Asonoru, nakoľko to môže znížiť účinok produktu.
  Zakloňte hlavu a vstreknite si dávku do každej nosovej dierky kým nepocítite roztok v hrdle. Zvyčajne stačia 3-4 vstreknutia do každej dierky. Tekutý roztok by nemal ostať v nose. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku by ste ho mali zacítiť v hrdle.
  Pumpička bola navrhnutá tak, aby “vyprskla” roztok, na rozdiel od spreja alebo rozprašovača (ktoré sa nachádzajú pri ostatných nosových kvapkách). Je to preto, aby sa zabránilo zadržaniu roztoku v nose.
  Vo všeobecosti je Asonor účinný od prvej noci, ale v zriedkavých prípadoch sa účinok Asonoru dostaví až po 14 dňoch od začiatku užívania spreju.

 3. Ako dlho bude účinok Asonoru trvať?

 4. Pri 3-4 vstreknutiach do každej nosovej dierky pred spaním, by mal účinok Asonoru trvať 7-8 hodín od vstreknutia.
  Ak by náhodou účinok vyprchal skôr ako po 7-8 hodinách, alebo ak by ste chceli účinok Asonoru predĺžiť, zvýšte dávku na 4-5 vstreknutí do každej nosovej dierky.

 5. Aké sú vedľajšie účinky pri užívaní Asonoru?

 6. Nie sú žiadne vedľajšie účinky pripísané užívaniu Asonoru.

 7. Som tehotná, môžem užívať Asonor počas tehotenstva a počas dojčenia?

 8. Áno, tento produkt môže užívať každý.


 9. Prečo chrápeme?

 10. Chrápanie vzniká prítomnosťou prekážky (obštrukcie) pri dýchaní. Môže byť spôsobené nádchou, alebo anatomickou anomáliou v nose alebo v hrdle.
  Avšak hlavnou príčinou chrápania je uvoľnené svalstvo v hrdle počas spánku. To spôsobí, že tkanivá v hrdle ochabnú a dýchacie cesty sa zúžia.
  Tlak v hrdle sa zvýši, čo spôsobí vibráciu čapíka v hrdle a mäkkého podnebia. Tieto vibrácie vytvárajú zvuk nazývaný chrápanie.
  Výskumy dokazujú, že približne 42% populácie chrápe, z toho 60% mužov a 40% žien. Chrápanie sa častokrát opisuje ako “civilizačné chrápanie”. Vážnejšia diagnóza chrápania sa nazýva apnoický syndróm, ktorý postihuje 2% populácie.
  Chrápanie môže znížiť kvalitu života vo forme kardiovaskulárnych ochorení, vysokého krvného tlaku, stresu, bolestí hlavy, OSA, zníženej sexuálnej funkcie a predčasnej smrti.

 11. Prečo by som mal so svojím chrápaním niečo urobiť?

 12. Existuje veľa dôvodov. Prvý dôvod je ten, že chrápanie pravdepodobne obťažuje ľudí, ktorí to musia v noci počúvať. Po druhé, ovplyvňuje naše zdravie. Medzinárodné štúdie dokazujú, že ľudia, ktorí chrápu, majú zníženú kvalitu života, vzhľadom na to, že ich trápia migrény, bolesti hlavy, kardiovaskulárne choroby, znížená sexuálna funkcia a predčasná smrť.

 13. Ako Asonor funguje?

 14. Asonor účinne odstraňuje príčinu chrápania. Liečba je jednoduchá a zbaví Vás množstva nepríjemností, ktoré chrápanie spôsobujú. Nosový sprej Asonor majú lubrikačnú schopnosť zjemniť sliznicu hrdla, zatiaľ čo zjemňujú svalstvo v hrdle. Znamená to, že sa Vám ľahšie dýcha vzhľadom na neprítomnosť prekážok, čo predchádza vysúšaniu úst, na čo sa ráno sťažuje veľa chrápajúcich ľudí.

 15. Vráti sa chrápanie, keď prestanem užívať Asonor?

 16. Áno, je to veľmi pravdepodobné.


 17. Prečo Asonor na mňa nemá účinok?

 18. Asonor má účinok na 3 zo 4 ľudí.
  Ak na Vás nemá Asonor účinok, môže to byť tým, že produkt používate nesprávne. Aby ste sa uistili, že prípravok používate správne, prečítajte si odsek “Ako sa Asonor používa”.
  Ak Asonor stále nemá na Vás účinok, odporúča sa navštíviť lekára, nakoľko chrápanie môže byť spôsobené aj inými faktormi ako bežné chrápanie, taktiež známe ako “civilizačné chrápanie”.
  Chrápanie môže byť spôsobené nádchou, anatomickou anomáliou v nose alebo v hrdle, alebo vo vážnejších prípadoch apnoickým syndrómom. V týchto prípadoch sa neodporúča Asonor používať.

 19. Kde sa vyrába Asonor?

 20. Asonor sa vyrába v EÚ a GMP a osvedčenej prevádzke GMP.

 21. Ak si chcem kúpiť Asonor, potrebujem lekársky predpis?

 22. Pri kúpe Asonoru lekársky predpis nepotrebujete.